Hakkımızda

Maks İnşaat, 2016 yılında İnşaat Mühendisi Tamer Ülgen tarafından kurulmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesinden mezun olduktan sonra özel sektörde konut ve iş merkezi yapım işlerinde Şantiye mühendisliği, Yalıtım ve Yapı kimyasalları sektöründe satış ve uygulama mühendisliği, Yapı denetiminde Uygulama Denetçiliği, Karayollarında Şantiye Şefliği yapmıştır. Bu sektörlerdeki deneyim ve bilgi birikimini kendi firmasında kullanmak, kaliteli, kendine özgü kimliği olan, içinde güven ve huzurla oturulacak çağdaş yapılar inşa etmek için müteahhitlik ve mühendislik hizmetlerine Maks İnşaat olarak Muğla’nın Fethiye ilçesinde başlamıştır. Faaliyet alanları kat karşılığı inşaat yapımı, anahtar teslim özel inşaat yapımı, kaba ve ince inşaat taahhüt işleri, kamu kurum ve kuruluşlarında ihale yöntemiyle yapım işleri müteahhitliği olarak sıralanabilir.

Maks İnşaat yeni konutlar ürettikçe farklılığıyla fark yaratarak tanınacak ve büyüyecek, sadece Fethiye’de değil Ege bölgesinin tamamında ve İstanbul’da nitelikli konutları seçkin kullanıcılarıyla buluşturacaktır.

Her yeni konut Maks İnşaat için yeni bir mutluluk… Onbinlerce yeni konut, yüzbinlerce yeni Maks İnşaat’lı… İşte Maks İnşaat’ın yolunu aydınlatan büyük hedefi.

Vizyon/Misyon

İnşaasına katkıda bulunduğumuz her şehrin kişiliğini tamamlayan yapılar kurmak. Yaşam alanlarını sanata dönüştürmek. Geleceğin büyüklerine, içinde keyifle yaşayacakları yapılar bırakmak.

Bilgi birikimini, deneyimini, teknolojisini, nitelikli insan kaynağını ve yenilikçi yaklaşımını, yaşam standartlarını yükseltmek, Türkiye’nin en kaliteli yaşam alanlarını kurmak ve Türkiye’nin en önemli yapı ustası olmak…